Jabłko

Ocet jabłkowy wspomaga odchudzanie


Ocet jabłkowy to cenionych naturalny środek, stosowany przez wielu jako zapobiegawczy i leczniczy. Zajmuje też ważnie miejsce w świecie dietetyki, ponieważ badania naukowe udowadniają, że ocet ten pomaga w pozbywaniu się niechcianej tkanki tłuszczowej!

 

Jakie działanie ma ocet jabłkowy i dlaczego pomaga w chudnięciu? Ma on kilka działań i właściwości, które opiszę poniżej.

 

Hamuje łaknienie

Ocet jabłkowy sprawia, że ​​jedząc mniej szybciej czujemy się pełni i przestajemy być głodni na dłuższy czas. Jedno z badań z  2005 opublikowane w European Journal of Clinical Nutrition mówi, że pacjenci, którzy jedli chleb z octu czuli znacznie pełniejsze niż ich koledzy, którzy były karmione tylko chleb. Więcej kwasu octowego (podstawowym składnikiem octu) uczestnicy spożycia, pełniejsze były.

2. ACV kontroluje poziom cukru we krwi

ACV niekontrolowane skoki cukru zapobiega i awarii, które czynią chcesz skubać między posiłkami. Gdy stężenie cukru we krwi jest stabilny, to dużo łatwiej trzymać się diety i jeść tylko wtedy, gdy organizm potrzebuje go.

Badanie również mierzone wcześniej wymienione poziom cukru we krwi w grupie octu karmione i kontroli. Uczestnicy, którzy dostali ACV mają znacząco niższe po posiłku poziom glukozy we krwi (nie było skok, następująca zwykle po posiłku o wysokiej zawartości węglowodanów). Ponadto ci, którzy spożywane większą dawkę octu, skorzystała z efektu nawet 90 minut po jedzeniu.

Możesz uzyskać więcej informacji o tym, jak w naturalny sposób kontrolować poziom cukru we krwi w moich artykułów na temat najlepszych żywności w kontrolowaniu cukrzycy i 7 skuteczne kroki w celu zapobiegania cukrzycy.

3. ACV zapobiega gromadzeniu się tłuszczu

ACV stymuluje metabolizm i sprawia, że ​​szybciej spalasz tłuszcz. Zawiera dużo kwasów organicznych i enzymów, które przyspieszają metabolizm i zwiększają tempo, w jakim tłuszczu jest spalony.

Nie ma zbyt wielu ludzkich Badania, które obsługują to wyjaśnienie. Japońskie badania opublikowane w 2009 roku obserwując efekty kwasu octowego na szczurach karmionych dieta bogata w tłuszcze. Naukowiec stwierdził, że spożycie kwasu octowego tłumione akumulacji tłuszczu. ACV może również pomóc obniżyć poziom cholesterolu.

4. ACV ma wpływ na wydzielanie insuliny

Insulina wpływa na odkładanie się tłuszczu. Hormon ten jest ściśle związany z poziomem cukru we krwi, a jego wydzielanie jest zaburzona u osób cierpiących na cukrzycę typu 2. Sugeruje się, że ACV naukowiec może działać w sposób podobny do pewnych leków na cukrzycę i mogą mieć potencjał w kontroli cukrzycy. Jeśli cierpisz na cukrzycę typu 2, należy spożywać te produkty i te przyprawy.

5. ACV odtruwa organizm

Kiedy nasz organizm pozbywa się toksyn, wszystkie procesy (w tym trawienia i metabolizmu) stają się bardziej efektywne. ACV czyści organizm i pomaga go używać składników odżywczych z pożywienia w najlepszy możliwy sposób. Jest bogate w błonnik, które absorbują toksyny i poprawić wypróżnienia. Można znaleźć bardzo szczegółowe informacje na temat detox ciała z ACV w moim poście na jak zrobić napoje ACV detox.

Jak korzystać z ACV Dla Weight Loss

Jeśli nie są używane do smaku i skutki ACV, może chcesz dołączyć go do swojej diety stopniowo.

Rozpocznij dodając 1 łyżeczkę ACV do szklanki wody i pić raz dziennie. Następnie zwiększyć ilość octu na porcję i częstotliwość picia.
Najlepiej, należy dodać 2 łyżki octu na szklankę wody i pić jeden do trzech razy dziennie.
Na rozruch metabolizm i wpływają na poczucie sytości, najlepiej pić około godzinę przed posiłkiem. Jako dodatek do swojej porcji posiłku wcześniej, niektórzy sugerują również picie to z samego rana, na pusty żołądek.
ACV jest bardzo kwaśne, więc trzeba rozcieńczyć, aby chronić zęby, gardło i błony śluzowej żołądka. Nie pić nierozcieńczony ACV.

Kup organicznych ACV z „matką octu” cieszyć się w pełni korzyści zdrowotnych. Można również z łatwością tworzyć własne ACV w domu.

Jak zwiększyć spożycie ACV

Niektórzy uważają smak octu trudne do żołądka. Aby poprawić smak, można dodać trochę miodu do octu porcji. Albo, można ją pić z herbatą. Poczekaj na herbatę do ostygnięcia trochę przed dodaniem dwie łyżki ACV i napojów.

Możesz również ocet z posiłku. To idzie bardzo dobrze z niektórych zup lub użyć go jako orzeźwiający sos sałatkowy.

Dlaczego ACV lepiej używać niż inne octy?

ACV jest postrzegany jako doskonały wybór ze względu na wszystko obejmujące korzyści zdrowotnych. To oczyszcza organizm i działa w sposób antybakteryjne. Nie tylko, że pomoc do utraty masy ciała, ale również ma pozytywny wpływ na innych warunkach. ACV może pomóc w cukrzycy, raka, zdrowia serca, wysoki poziom cholesterolu, wolnych rodników, trawienia i kwasu refluks. Można znaleźć bardziej szczegółowe informacje o tym, jak poprawić swoje zdrowie w moich z ACV artykułów o 11 sposobów ACV może zrewolucjonizować turystycznej zdrowia i moim popularnym artykule na temat korzystania z ACV do wielkiego zdrowia.

Czego się spodziewać po Biorąc ACV do utraty wagi?

ACV nie dostarczy Ci szybkiej utraty wagi. Zmiany będą stopniowe, ale stałe. Nie bądź niecierpliwy i pozwolić mu trochę czasu. Czasami tracąc tylko jednego funta na miesiąc i nie odzyskuje go potem, może być prawdziwym sukcesem.

Jak szybko możesz stracić na wadze, w zależności od innych czynników, takich jak ćwiczenia, odżywianie, stres i czynniki genetyczne. Dla najlepszych i najszybszych efektów, trzeba połączyć ten naturalny produkt z innymi technikami utraty wagi, więc funkcja octu zostanie wsparta zmian w stylu życia.

Ocet jabłkowy wspomaga odchudzanie
Oceń wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *