Lipoliza iniekcyjna Kraków

Klinika VESUNA debiutowała na rynku medycyny estetycznej kilkanaście lat temu i nadal przyciąga mieszkańców Krakowa. Bogata oferta usług z pogranicza medycyny estetycznej oraz laseroterapii wzbudza zainteresowanie pośród kobiet jak i mężczyzn. Zabiegi znajdujące się w ofercie nie tylko poprawiają wygląd czy kondycję zdrowotną, przede wszystkim wpływają na samocenę pacjentów Kliniki VESUNA.

 

Klinika to dwie nowoczesne Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii – przy ulicy Dobrego Pasterza 118C/LU11 oraz w biurowcu HEXAGON na ulicy Zamkniętej 10 lok. 4. Obie placówki zostały wyposażone w sprzęt medyczny najnowszej generacji. Tym samym w trakcie zabiegów wykorzystuje się nowatorskie, a także bezpieczne technologie, co przekłada się na komfort pacjentów w trakcie zabiegu lipoliza iniekcyjna kraków.

Wykwalifikowany personel VESUNY sięga tylko po sprawdzone, przebadane preparaty, posiadające polskie jak i światowe certyfikaty potwierdzające ich jakość.

 

Klinika VESUNA podąża za światowymi trendami, technologiami, debiutującymi na rynku. W efekcie Klinika może się pochwalić bogatą ofertą zabiegów z pogranicza medycy estetycznej, laseroterapii i ginekologii estetycznej. Urządzenia medyczne z obu gabinetów posiadają certyfikaty CE oraz FDA.

 

Zespół Kliniki podchodzą indywidualnie do każdego pacjenta, przecież to właśnie ich pacjent jest dla nich najważniejszy. Bezpośrednio przed zabiegiem mogą się oni zdecydować na profesjonalne konsultacje z doświadczonym pracownikiem VESUNY. Nie da się ukryć, że konsultacje stwarzają niepodważalną możliwość dobrania najlepszych zabiegów czy terapii dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów.

W trakcie zabiegu, pracownicy Kliniki dokładają wszelkich starań, aby zagwarantować pacjentom optymalny komfort, a także bezpieczeństwo, które Kliniki jest najważniejsze.

Nieskrywany entuzjazm pacjentów z efektów przeprowadzonej terapii lub zabiegu i uśmiech na ich twarzach jest kołem napędowym Kliniki VESUNY. To sprawia, że personel nieustannie podnosi własne umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach, śledząc nowości pojawiające się na dynamicznie rozwijającym się rynku medycyny estetycznej.

 

#lipolizainiekcyjnakraków

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *